alt

O nás

 

Naše společnost 4 DEVELOP HOLDING a.s. se zaměřuje na poskytování služeb klientům v oblasti nemovitostí, a to od samotného zprostředkování realitních služeb až po developerské projekty a hypoteční centrum. Klademe důraz na individuální přístup jak k našim klientům, tak i realitním makléřům, protože naším cílem je poskytovat ty nejkvalitnější služby, ať už se jedná o prodej či pronájem nemovitostí nebo investiční příležitosti.

Protože český realitní trh je naprosto unikátní, pouze jsme se inspirovali zahraničními postupy a vytvořili tak projekt 4 DEVELOP přesně „na míru“ nejen pro trh, ale i klienty a makléře. Nechceme být ovcí ve stádě. Naopak děláme věci po svém a snažíme se tak plnit sny a vize nejen našich klientů, ale i našeho týmu specialistů, kteří jsou pro společnost stěžejní.

Aktuálně působíme zejména v Praze a Středočeském kraji.

 

Pokud patříte k těm, kteří se jen tak s něčím nespokojí a míří vysoko, spojte se s úspěšnými a zkušenými obchodníky, nastartujte tak kariéru realitního specialisty přímo v naší společnosti a staňte se TOP MAKLÉŘEM!